Eaton | UPS | 5E Gen2 700I IEC | 700 VA | 360 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 4.84 kg |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Kujutegur | Tower |
| Maht | 700 VA |
| Net weight | 4.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Eaton |
| Producer product family | UPS |
| Producer product name | 5E Gen2 700I IEC |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| TI weight (kg) | 1.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 360 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: eaton ups 5e gen2 700i iec 700 va 360 w, 5e700i, eaton, ups




